Bingöl Üniversitesi Selahaddin-i Eyyubi Kütüphanesi Anasayfa

  • Bingöl Üniversitesi ACS (American Chemical Society)

   ACS (American Chemical Society) Başlama Tarihi : 2017.01.01 / Bitiş Tarihi : 2018.12.31

   ACS Dergi paketi kapsamında, dünyanın en büyük topluluğu olan Amerikan Kimya Topluluğu’na (American Chemical Society) ait olan ve uygulamalı kimya, kimya mühendisliği, biyokimya, biyoteknoloji, temel kimya, organik kimya, polimer ve malzeme bilimi konularında yayımlanmış 53 dergisine ilk sayılarından günümüze erişim imkanı sağlanmaktadır.
   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi CINAHL Complete (Hemşirelik, Ebelik, Yardımcı Sağlık Bilimleri ve Sağlık Hizmetleri)

   CINAHL Complete (Hemşirelik, Ebelik, Yardımcı Sağlık Bilimleri ve Sağlık Hizmetleri) Başlama Tarihi : 2017-01-01 / Bitiş Tarihi : 2018-12-31

   PubMed nasıl tıp alanında birincil danışma kaynağı ise CINAHL da hemşirelik, ebelik, yardımcı sağlık bilimleri ve sağlık hizmetleri alanlarında birincil danışma kaynağıdır. Dolayısıyla, bu alanlara yönelik bölümleri bulunan üniversiteler için olmazsa olmaz bir kaynaktır.

    

   CINAHL Complete kendi alanında dünyanın en kapsamlı veri tabanıdır. CINAHL’da indekslenen 1400’den fazla dergi, CINAHL Complete veri tabanında tam metin olarak bulunmaktadır.

    

   CINAHL Complete sadece dergi içeren bir veri tabanı değil, komple bir araştırma ve destek aracıdır. Ek içerik:

    

   v  Yazar Bağlantıları

   v  Kanıta Dayalı Bakım Dökümanları

   v  Hızlı Dersler ve Arama Teknikleri

   v  Araştırma Araçları

   v  Aranabilir Referanslar

   v  Kitaplar/Monograflar

   CINAHL Complete Kullanıcı Kılavuzu: https://www.youtube.com/watch?v=5DVYOJWRdyw


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi Hukuk Türk

   Hukuk Türk Başlama Tarihi : 2018-01-01 / Bitiş Tarihi : 2018-12-31

   Yargıtay Kararları, Kanun ve yasalar, Anayasa Mahkemesi Kararları, Türkiye Cumhuriyeti Mevzuatı ile Türk Hukuk Bibliyografyası gibi hukukun temel konularını içeren HukukTürk aboneligi yapilmistir.


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi MatSciNet

   MatSciNet Başlama Tarihi : 2017-01-01 / Bitiş Tarihi : 2018-12-31

   Erişim Adresi : http://www.ams.org/mathscinet/index.html

   For essential information for our reviewers, please see detailed information about the Mathematical Reviews Database.

   MathSciNet® is an electronic publication offering access to a carefully maintained and easily searchable database of reviews, abstracts and bibliographic information for much of the mathematical sciences literature. Over 100,000 new items are added each year, most of them classified according to the Mathematics Subject Classification.  Authors are uniquely identified (by their MR Author ID), enabling a search for publications by individual author rather than by name string. Continuing in the tradition of the paper publication, Mathematical Reviews (MR), which was first published in 1940, expert reviewers are selected by a staff of professional mathematicians to write reviews of the current published literature; over 80,000 reviews are added to the database each year. Extending the MR tradition, MathSciNet® contains almost 3 million items and over 1.7 million direct links to original articles. Bibliographic data from retrodigitized articles dates back to the early 1800s. Reference lists are collected and matched internally from approximately 550 journals, and citation data for journals, authors, articles and reviews is provided.  This web of citations allows users to track the history and influence of research publications in the mathematical sciences.


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi Oxford Online Journals

   Oxford Online Journals Başlama Tarihi : 2017-01-01 / Bitiş Tarihi : 2018-12-31

    

   Mission

   Oxford University Press (OUP) publishes the highest quality journals and delivers this research to the widest possible audience. We achieve this by working closely with our society partners, authors, and subscribers in order to provide them with publishing services that support their research needs.

   Part of the academic community

   Oxford University Press prides itself on being both a part of and a partner in the academic community. A department of the University of Oxford, OUP draws on a prestigious research heritage and a deep understanding of the wants and needs of researchers and academics. As a member of the academic community, we understand and can address the needs of our publishing partners in a way that no profit-driven publisher can.

   Productive partnerships

   We consider our role in the academic community to extend to the publishing we do on behalf of societies. We publish over 300 journals in the humanities, social sciences, law, science, and medicine, two-thirds of which are published in partnership with learned and professional societies. Societies want to publish with OUP because we understand and can deliver on shared strategic goals for their titles.


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi The American Institu of Physics

   The American Institu of Physics Başlama Tarihi : 2017-01-01 / Bitiş Tarihi : 2018-12-31

   Erişim Linkihttp://www.scitation.org/

   Fizikçilerin ilham kaynağı

   80 yılı aşkın bir süredir AIP, fizik bilimlerinde dünyanın önde gelen yayıncılarından biri olmuştur. Seçkin araştırma kaynaklarıyla hala bilimsel topluluklara ilham vermekte ve onları bilgilendirmektedir. Dünya çapındaki yaklaşık 4.000 kurumda araştırmacılar tarafından erişilen AIP Publishing, prestijli 17 portfolyosu da dahil, yüksek atıflı dergileri ve AIP konferans bildirilerini içerir.


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi Emerald

   Emerald Başlama Tarihi : 2017-01-01 / Bitiş Tarihi : 2020-12-31

   Erişim adresi: www.emeraldinsight.com

   Emerald Group Publishing Limited 1967’de İngiltere’de kurulan uluslararası bir yayınevidir

   305 elektronik dergi, 1650 ekitap ve 1500 Vaka çalışması sunar

   Konu alanları ağırlıklı olarak yönetim bilimleridir

   TÜBİTAK ULAKBIM üzerinden 3 yıllık bir anlaşma ile bütün dergiler (Premier Koleksiyonu) 2017 yılından itibaren üniversitelerin erişimine açılmıştır


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi JSTOR

   JSTOR Başlama Tarihi : 2017-01-01 / Bitiş Tarihi : 2019-12-31

   JSTOR (ya da uzun adıyla ''Journal Storage''), 1995'te kurulmuş olan ve akademik dergileri arşivlemek için kullanılan çevrimiçi bir sistemdir. Üye kurumlarına 1665'e kadar geriye giden yüzlerce derginin dijitize eski sayılarında tam metin aramaları yapma olanağı sunmaktadır. 159 ülkeden 7.000 kurum, JSTOR'a üyedir.


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi Mendeley

   Mendeley Başlama Tarihi : 2016-01-01 / Bitiş Tarihi : 2018-12-31

   Elsevier BV ve TÜBİTAK-ULAKBİM tarafından yapılan anlaşma çerçevesinde 2016-18 yılları arasında EKUAL hizmetlerinden yararlanan tüm üyelere Mendeley Institutional Edition ücretsiz olarak sağlanacaktır.

   Mendeley araştırmacıların verimini artırabilecek bir referans yönetim sistemi ve dünya çapında 4.5 M’dan fazla kullanıcısı olan bir akademik işbirliği ağıdır.

   Mendeley Instititonal Edition (MIE) kullanıcılar için genişletilmiş haklar tanıyan ve kurumlar için destek sağlayan bir platform olup temel Mendeley yetkinlileri üzerine kuruludur. MIE tarafından araştırmacı ve kütüphaneler için sağlanan genişletilmiş özellikler aşağıdaki gibidir:

   • 5GB  kişisel depolama alanı (standard 2GB’dan farklı olarak).
   • Sınırsız kapalı grup kurma özelliği (standard 1 gruptan farklı olarak)
   • Gruplarda 25 kişiye kadar üyelik (standard 3 üyeden farklı olarak)
   • Kurumlar için analiz aracı

   MIE kurulumu için her kurumda bir yetkilinin belirlenmesi çalışmanın ilk ayağını oluşturmaktadır. Bu kişiler platformla ilgili olarak temasta olunan kişiler olacaktır. Geçtiğimiz günlerde MIE kurulumu için her kurumdan bir yetkilinin belirlenmesi çalışmaları tamamlanarak, aynı zamanda 2 adet MIE webinar eğitimi de verilmiştir. 


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi ProQuest Dissertations & Theses Global

   ProQuest Dissertations & Theses Global Başlama Tarihi : 2017-01-01 / Bitiş Tarihi : 2019-12-31

   Açıklama ProQuest Dissertations & Theses Global

   ProQuest Dissertations and Theses: Global (PQDTGlobal) is the world's most comprehensive collection of full-text dissertations and theses. As the official digital dissertations archive for the Library of Congress and as the database of record for graduate research, PQDTGlobal includes millions of searchable citations to dissertations and theses from 1861 to the present day together with over a million full-text dissertations that are available for download in PDF format. Over 2.1 million titles are available for purchase as printed copies. The database offers full text for most of the dissertations added since 1997 and strong retrospective full-text coverage for older graduate works. It also includes PQDT UK & Ireland content.

    

   More than 70,000 new full-text dissertations and theses are added to the database each year through dissertations publishing partnerships with 700 leading academic institutions worldwide, and collaborative retrospective digitization of dissertations. Full-text dissertations are archived as submitted by the degree-granting institution. Some will be native PDF, some PDF image.

    

   Each dissertation published since July, 1980 includes a 350-word abstract written by the author. Master's theses published since 1988 include 150-word abstracts. Simple bibliographic citations are available for dissertations dating from 1637. Where available, PQDTGlobal provides 24-page previews of dissertations and theses.

    

   Konu kapsamı

   • Business and Economics
   • Medical Sciences
   • Science
   • Technology
   • Agriculture
   • Social Sciences
   • Arts
   • Humanities

   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi PubMed

   PubMed Başlama Tarihi : 2016-01-01 / Bitiş Tarihi : 2019-12-31

   Erişim Adresi https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed

   PubMed, ücretsiz bir biyomedikal veritabanı. Sitede yer alan başvuru kitapları moleküler biyoloji, genetik ve tıp bilimleriyle ilgili konulara ışık tutmaktadır. Sağlık bilimleri konusunda yapılan uluslararası çalışmalar, yayımlanan makaleler, en son gelişmeler de siteden izlenebilmektedir.


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi ScienceDirect

   ScienceDirect Başlama Tarihi : 2017-01-01 / Bitiş Tarihi : 2018-12-31

   Erişim Adresihttp://www.sciencedirect.com/

   ScienceDirect is Elsevier’s leading information solution for researchers, teachers, students, health care professionals and information professionals . It combines authoritative, full-text scientific, technical and health publications with smart, intuitive functionality so that you can stay informed in your field, and can work more effectively and efficiently.

    

   Kullanım Kılavuzu(Tr) 
   Kullanım Kılavuzu(Eng) 
   Yönetici Araçları 
   Diğer Dokümanlar


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi SpringerLink

   SpringerLink Başlama Tarihi : 2015-01-01 / Bitiş Tarihi : 2019-12-31

   Erişim Adresihttp://link.springer.com/

   Throughout the world, we provide scientific and professional communities with superior specialist information – produced by authors and colleagues across cultures in a nurtured collegial atmosphere of which we are justifiably proud.

   We foster communication among our customers – researchers, students and professionals – enabling them to work more efficiently, thereby advancing knowledge and learning. Our dynamic growth allows us to invest continually all over the world.

   We think ahead, move fast and promote change: creative business models, inventive products, and mutually beneficial international partnerships have established us as a trusted supplier and pioneer in the information age.


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi Web of Science

   Web of Science Başlama Tarihi : 2016-01-01 / Bitiş Tarihi : 2019-12-31

   Erişim Adresi : http://apps.webofknowledge.com/WOS_GeneralSearch_input.do?product=WOS&search_mode=GeneralSearch&SID=1DUTXsqqGQZwYwVbSU1&preferencesSaved=

   Web of Science SCIE, SSCI, ve AHCI’e – ve Index Chemicus* (yeni bileşikler için) ile Current Chemical Reactions* (yeni tepkimeler için) üzerinden derin kimya bilgisine – site genelinde kesintisiz erişim sağlar. Kullanıcı güncel bilgilerle beraber 1900’lere kadar geri giden arşivsel bilgiye erişebilir. Bu zengin disiplinlerarası bilgi dünyanın en prestijli yaklaşık 8,500 araştırma dergisinden derlenmektedir. Araştırmacılar bu değerli bilgiye atıf taraması gibi güçlü tarama özellikleri ile hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabilmektedirler. Bu benzersiz tarama metodu kullanıcının araştırmalarına uygun bilgiyi ararken tüm disiplin ve zaman aralıklarını tarayarak literatürde ileri geri dolaşımına imkân verir


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi Wiley Online Library

   Wiley Online Library Başlama Tarihi : 2015-01-01 / Bitiş Tarihi : 2019-12-31

   Wiley is the international scientific, technical, medical, and scholarly publishing business of John Wiley & Sons, with strengths in every major academic and professional field and partnerships with many of the world's leading societies. For more information, please visit www.wiley.com.

   Wiley Online Library hosts the world's broadest and deepest multidisciplinary collection of online resources covering life, health and physical sciences, social science, and the humanities. It delivers seamless integrated access to over 6 million articles from over 1500 journals, over 19,000 online books, and hundreds of reference works, laboratory protocols and databases.

   Featuring a clean and simple interface, this online service delivers intuitive navigation, enhanced discoverability, expanded functionalities and a range of personalization and alerting options.


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi Agricultural & Environmental Science Database

   Agricultural & Environmental Science Database Başlama Tarihi : 2018-05-07 / Bitiş Tarihi : 2018-06-06

   Bu veritabanı  AGRICOLA, TOXLINE, ESPM (Environmental Sciences and Pollution Management) ve Environmental Impact Statements  (EIS) veritabanlarını içerir. Veritanabı bilimsel dergiler, ticaret ve endüstri dergileri, teknik raporlar, konferans bildirileri ve hükümet yayınları gibi kaynak türlerinden tam metin yayınlara erişim sağlar.

    

   ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

    
   • Bu geniş veri tabanı tarım ve tarım ile ilgili alanlara yönelik birincil bilgi kaynaklarına erişimi sağlamaktadır.

    
   • Kullanımı kolay- indekslenmiş tarama alanları ile birlikte detaylı arama yapmanıza olanak tanır ve anlamlı sonuçlara ulaşmanızı sağlar.


   • Kataloglama kayıtları için Library of Congress Subject Headings kullanılmıştır.

    

    

   • Taranabilir tablolar ve şekiller içermektedir


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi Almanhal islam Çalışmaları Veritabanı

   Almanhal islam Çalışmaları Veritabanı Başlama Tarihi : 2018-04-24 / Bitiş Tarihi : 2018-06-15

   Almanhal İslam Araştırmaları veri tabanı özellikle İlahiyat ve İslam Araştırmaları için Orta Doğu'daki en iyi yayıncılardan derlenmiş bilimsel içeriği, Arapça detaylı arama yapılabilen dünyadaki ilk  ve tek veri tabanıdır.

   Orta Doğu'nun önde gelen güvenilir yayıncıları tarafından telif hakları güvence altına alınmış orijinal akademik araştırmaları, üniversite yayınlarını, bilim toplulukları ve araştırma kuruluşlarının çalışmalarını  tek şemsiye altında toplayabilmiş tek koleksiyondur.

   Konular: 

   İslam Fıkıh: : mevzuat, hukuk ve yasal hükümler içermektedir.

   İslam ve Diğer Disiplinler: İslam'da diğer konular; İş Dünyasında İslam, Tıpta İslam, Siyasette İslam İslam'ın diğer dinlerle Kutsal kitaplar ve konular çerçevesinde detaylı ve derinlemesine karşılaştırılmasını ele alan araştırmalar

   Konulara göre özelleştirilmiş İslami İlimler koleksiyonu:

   a. İnanç  b. Kuran Bilimleri c. Hadis Bilimleri d. İslam Mezhepleri e. Peygamber Biyografisi f. İslam Felsefesi g. İslam Ahlakı h. İslam Kültürü ve İslam tarihi.


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi BioOne Complete Veri Tabanı

   BioOne Complete Veri Tabanı Başlama Tarihi : 2018-10-08 / Bitiş Tarihi : 2018-11-21

   BioOne Complete, biyoloji, ekoloji ve çevre bilimi ve benzeri konu alanlarında yayın yapan 158 yayınevine ait 200’den fazla dergiye tek bir platforma erişim vermektedir.

   Erişim Adresi: http://www.bioone.org/

   Erişim Tarihleri: 8 Ekim – 21 Kasım 2018


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi Energy Online

   Energy Online Başlama Tarihi : 2018-10-17 / Bitiş Tarihi : 2018-12-31

   Günümüzdeki önemli alanlardan bir tanesi olan Enerji konusunu farklı yönleriyle (bilimsel, mimari, ekonomik, politik) ele alan bir veritabanı olan Energy Online, içerisinde barındırdığı 2,000’den fazla makale ve 300’den fazla kitap bölümü ile kullanıcılara enerji alanında kapsamlı bir bilgi içeriği sunmaktadır. De Gruyter’in enerji ile ilgili tüm kaynaklarına tek yerden kolay erişim sağlayan online referans kaynağı olan bu veritabanı, üniversitelerden, düşünce kuruluşlarına, Ar-Ge merkezlerinden, devlet kurumlarına kadar pekçok farklı alandan öğretim ve araştırma görevlilerinin faydalanabileceği  ve enerji alanındaki gelişmeler hakkında bilgi edinebileceği temel bir kaynaktır.
    
   İçerik kategorisi şu konulardan oluşmaktadır:
    

   • Conventional Energy (Geleneksel Enerji)
   • Economics and Policy (Ekonomi ve Siyaset)
   • Energy Conversion and Storage (Enerji Dönüşümü ve Depolanması)
   • Energy Efficiency (Energy Verimliliği)
   • Energy Generation and Transmission (Enerji Üretimi ve İletimi)
   • Renewable Energy (Yenilenebilir Enerji)
   • Technology (Teknoloji)

    
   Veritabanı ile ilgili kısa videoyu buradan izleyebilirsiniz.

   İçeriğe buradan erişebilirsiniz.


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi İdealonline Süreli Yayın ve Konferans&Armağan

   İdealonline Süreli Yayın ve Konferans&Armağan Başlama Tarihi : 2018-10-01 / Bitiş Tarihi : 2018-11-01

   "İdealonline”,  Dergi, Kitap, Makale, Sempozyum&Kongre ve diğer bilgi kaynaklarını bir platform altında toplayan, kapsamlı ve geniş bilgiye Türkçe kaynaklarda da ulaşılmasını sağlayan, bunları okuyucuların hizmetine sunan veri tabanıdır.

    

   İdealonline güncel içerik bilgileri aşağıdaki gibidir;

   580+ Dergi

   77000+ Makale

   400+ Kitap

    

   Erişim Adresi : http://www.idealonline.com.tr/IdealOnline/​


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi Lebib Yalkın Mevzuat Yayınları

   Lebib Yalkın Mevzuat Yayınları Başlama Tarihi : 2018-10-11 / Bitiş Tarihi : 2018-12-25

   MEVBANK Mevzuat ve İçtihat Veritabanı 

   “Lebib Yalkın tarafından 65 yıllık tecrübe ve en son teknolojinin imkanlarıyla  geliştirilen MEVBANK Veritabanı, mevzuat araştırmalar için en güncel  İçtihat ve Mevzuat ile yorumlu uzman Makalelerini içerir. MEVBANK  Resmi Gazete’de yayınlanan tüm kanunlar, kanun hükmünde kararnameler,  tüzükler, yönetmelikler, tebliğler 64 konu başlığı altında, emsal teşkil edecek içtihat, makaleler ve hukuk literatürü ile ilişkilendirilmiş olarak sunulmaktadır.  Üniversiteler için özel hazırlanan Yükseköğretim Mevzuatı’na da  veritabanımızdan ulaşabilirsiniz.”


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi Legal

   Legal Başlama Tarihi : 2018-11-30 / Bitiş Tarihi : 2018-12-31

   Kitap ve Dergi kataloğumuz ekte olup erişim için: https://legal.com.tr/

   Legalbank İçtihat ve Mevzuat Programına erişim için: https://legalbank.net/

    

   ONLİNE KÜTÜPHANE İÇERİĞİ İÇİN www.legal.com.tr  adresinden en üst sağ tarafta online kütüphane giriş kısmından tüm dergi ve kitaplara ulaşabilirsiniz. Legalbank'a git butonu sayesinde Yargı Kararları ve Mevzuat Bankamıza rahatça ulaşabilirsiniz.

   Online kütüphanenin arama özelliği sayesinde araştırmalarınızı hızlı ve kolayca yapabilir, sınırsız çıktı hakkınız dolayısıyla derslerinizde kaynak metin olarak kullanabilir, öğrencileriniz arasında dağıtımını kolayca mümkün kılabilirsiniz.

   Toplam 676 adet dergi sayısına ulaşmış olan Legal Yayıncılık her hafta çıkarttığı dergiler ile zengin içeriğine her geçen gün yeni içerik eklemektedir.

   Online Kitaplarımızın sayısı ise 354 adettir.

   Ayrıca 20.450  adet makaleyi sizlere sunmaktayız.

   “Legalbank” elektronik hukuk bankası içeriğinde yer alan milyonlarca Kanun, KHK, Cumhurbaşkanı Kararnamesi, Uluslararası Sözleşme, Tüzük, Bakanlar Kurulu Kararı, Cumhurbaşkanı Kararı, Yönetmelik, Tebliğ, vb. mevzuat belgesine, Yüksek Mahkeme Kararlarına (Yargıtay, Danıştay, Bölge Adliye Mahkemesi, Bölge İdare Mahkemesi, Anayasa Mahkemesi, Sayıştay vb.), Dilekçe ve Belge örneklerine, Makalelere, 68 konu başlığı altında düzenlenen mevzuat paketleri ile uzmanlık alanlarına göre ayrılmış içeriğe,tek tıkla ve pratik bir şekilde erişim imkanı mevcuttur.


    


   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi Sobiad Atıf Dizini

   Sobiad Atıf Dizini Başlama Tarihi : 2018-10-05 / Bitiş Tarihi : 2018-10-12

   Erişim Adresi: www.sobiad.com
    
   Sobiad Atıf Dizini Hakkında: Sobiad, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri , Sağlık Bilimleri alanlarında yayınlanan toplamda 1094 derginin indekslendiği,atıflarının bulunduğu bir veritabanıdır ve aynı zamanda Türkiye merkezli en çok sosyal bilimler makalesinin bulunduğu milli bir indekstir.
    
   Sobiad'da;
   *  1094 adet dergi bulunmaktadır.
   *  283.772 adet makale bulunmaktadır.
   *  6.014.870 adet atıf bulunmaktadır.
   *  dergi,makale ve atıf sayıları gün geçtikçe artmaktadır.

   Adres Git
  • Bingöl Üniversitesi Turcademy – Türkçe Akademik Yayınlar Platformu

   Turcademy – Türkçe Akademik Yayınlar Platformu Başlama Tarihi : 2018-10-03 / Bitiş Tarihi : 2018-11-09

   Erişim adresi: www.turcademy.com    

   Erişim tarihi: 03 Ekim 2018 – 9 Kasım 2018

    

   Turcademy – Türkçe Akademik Yayınlar Platformu  www.turcademy.com       

   Turcademy Türkiye Akademik Yayınlar Platformu ile; ülkemizde akademik yayıncılık alanında öncü olan Anı Yayıncılık, Gazi Kitabevi, Palme Yayıncılık, Pegem Akademi ve Seçkin Yayıncılık'a ait 3000'i aşkın Türkçe akademik kaynak elektronik ortamda kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Doğa Bilimleri, Hukuk, Mühendislik Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Sosyal ve Beşeri Bilimler alanlarını kapsayan nitelikli dermesi ile Turcademy platformu; kullanıcılarına; öncü ve güvenilir yayınevlerinin sağlamış olduğu Türkçe akademik içeriği, kullanıcı dostu bir ara yüz ile sunmaktadır.


   Adres Git