‘’En Çok Kitap Okuyan Kullanıcı’’ Ödül Töreni

58. Kütüphane Haftası nedeniyle Rektör ve Rektör Yardımcılarımızın katılımı ile ‘’En Çok Kitap Okuyan Kullanıcı’’ Ödül Töreni düzenlenerek ilk 4 öğrenciye ödülleri verildi.

2021-2022 Eğitim-Öğretim döneminin başladığı Eylül 2021'den bugüne kadar Kütüphanemizden en çok kitap ödünç alan 3 öğrencimize Konferans Salonumuzda düzenlenen tören ile hediyeleri verildi.

Birinci olan Sağlık Bilimleri Fakültesi Patoloji Bölümü 2.sınıfı öğrencisi Emre YAŞAR'a (106 Kitap) ödülü, Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim ÇAPAK tarafından verildi.

İkinci olan İlahiyat Fakültesi Hazırlık sınıfı öğrencisi Merve KÜÇÜKKAYA'ya (48 Kitap) ödülü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan ÇİFTÇİ tarafından verildi.

Üçüncülüğü paylaşan iki öğrencimizden biri olan Veteriner Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Eren Uğur ADIGÜZEL'e (39 Kitap) ödülü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Yasin ERDOĞAN tarafından verildi.

Üçüncülüğü paylaşan bir diğer öğrencimiz Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü 3. sınıf öğrencisi Zeynep ERTAŞ'a (39 Kitap) ödülü, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Öğretim Görevlisi Yasir İNCELER tarafından verildi.