ENAGO:" SEE THE FUTURE" Sanal Konferansı Hakkında

                                                    

ENAGO:" SEE THE FUTURE" SANAL KONFERANSI
17 -18 Kasım 2020

*Nobel Ödüllü Sir Richard J.Roberts Sanal Konferansta Sizlerle

Enago'nun Nobel Ödüllü Sir Richard J. Roberts ile araştırma ve yayın endüstrisinden diğer bazı aydınları bir araya getirecek olan "See The Future " sanal konferansına davetlisiniz.

Başlıca Konular:
*Nobel Ödüllü Sir Richard J. Roberts, mevcut neslin Nobel Ödülü kazanması için ne gerektiğini ve alanı değiştiren araştırmanın ne anlama geldiğini tartışıyor.
*Harvard Üniversitesi'nin salgın sırasında Araştırma Ofisi’ni nasıl yönettiğini öğrenin. Dünyanın en iyi üniversitesi, Harvard Üniversitesi Baş Araştırma Sorumlusu Ara Tahmassian tarafından bir vaka çalışması.
*QS'nin Kurucusu ve CEO'su Nunzio Quacquarelli'nin 2022'de yüksek öğrenimin nasıl olacağı hakkındaki konuşmasını dinleyin.

Sanal konferans programı; bir açılış oturumu, canlı web seminerleri, panel tartışmaları, çevrimiçi sunumlar, araştırma eğitimi ve yayıncılık sektörlerindeki en iyi profesyonellerle etkileşimli soru-cevap oturumları içerir.

Mevcut ekonomik durum ve bilginin yayılmasının devam etmesi gerektiği gerçeği göz önünde bulundurularak ücretsiz ve 'herkese açık' bir etkinlik olacaktır.


Kayıt için lütfen tıklayınız: https://www.enago.com/see-the-future/conference-2020/register/

Enago Web Conference 2020

I am sending this note to inform you about the "See the Future" web conference being organized by Enago. Please refer to this link: https://www.enago.com/see-the-future/conference-2020

The themes of the event are around the future of research and higher education and will be held globally over four days. Speakers include

·A Nobel Laureate for Medicine (keynote)

·Heads of house or very senior management from some of the world's largest STM publishers (Elsevier, Wiley, American Chemical Society) including a leading open access publisher (Hindawi)

·The head of research compliance at Harvard University

·Founder & CEO of one of the world's leading organisations for the university ranking – QS

·The director of international programmes at NCURA (the National Council of Research Administrators)

·Regional speakers for Japan, China, Korea, Russian & CIS, LATAM and the Middle East.