Primal Pictures 3D Anatomi Veritabanı Web Semineri Hakkında

PRIMAL PICTURES 3D ANATOMİ VERİTABANI Web semineri
14 Eki 2021
Saat: 12:00 (TSİ)
Konu: Primal Pictures - Dünyanın En İyi Dijital İnsan Anatomisi ve Fizyolojisi Kaynakları

 

PRIMAL PICTURES uzmanı Dave Hughes, yepyeni bir eğitim ile sizlerle buluşuyor.Tüm kullanıcılarımızın ücretsiz/ödüllü bu eğitim programından haberdar olmalarını ve katılım sağlamalarını isteriz.

Seminer için önceden kaydolun

https://pharmaintelligence-informa.zoom.us/webinar/register/WN_RCMQFUj8S3aXLCVeeLf9UQ

Katılımcılar kayıt olduklarında, web seminerine katılma hakkında bilgi içeren bir onay e-postası alacaklardır.

Gündem:
• Primal'e Giriş
• Portföy genel görünümü ve kapsanan konular
• TIP EĞİTİMİ Çözümünün (Medical Edution Solution) Demosu
• Kişisel Profillerin Önizlemesi
• Real Time Functional Anatomy Önizlemesi
• Tıbbi Öğrenme Sonuçlarının Önizlemesi
• Soru-Cevap

300 kayıtlı katılımcı olması durumunda, özelleştirilmiş bir Primal Pictures Anatomy Apron'u kazanmak için bir yarışma düzenleyeceğiz. İlgili tüm öğrenci ve akademisyenlerimizi bekliyoruz.

Primal Pictures 3D Anatomi Veritabanı: İnsan anatomisine ait tüm katmanları interaktif bir şekilde modelleyerek tıp uzmanlarının çalışmalarında katkı sağlar. Aynı zamanda tıp eğitiminde kullanılabilecek ve tıp öğrencilerinin yetiştirilmesi sürecine destek verecek AKADEMİK bir kaynaktır. İçeriğinde İnsan anatomisi ile ilgili 400,000’den fazla görüntü, tamamı multimedya üzerine kurulmuş kas yapısı ve işleyişi, biyomekanikler, cerrahi müdahaleler ve fizyolojik süreçlerle ilgili animasyonlar, MR görüntüleri 6,500’den fazla 3 boyutlu anatomik yapı bulunmaktadır. Yeni eklenen Diseases and Conditions modülü ile içeriğe hastalıklar, tanı ve tedavi yöntemleri de eklenerek zenginleştirilmiştir. LMS sistemlerine entegrasyonu çok kolay şekilde yapılan içerikler uzaktan eğitime de olanak vermektedir.