''Turnitin Kullanarak Gradescope ile Etkinizi Ölçeklendirme'' Web Seminerine Katılın

Ekual Ortak web seminerine katılın: Turnitin kullanarak Gradescope ile etkinizi ölçeklendirme - Turnitin Etkinlik Davetiniz: Gradescope ile etkinizi ölçeklendirme

 

Geçtiğimiz yıl yaşanan çevrimiçi öğretime ani geçişin ardından, yeni değerlendirme ortamı eğitim için zorluklar sunmaya devam ediyor. Eğitimciler, geri bildirimlerinin kalitesini etkilediği kanıtlanmış olan puanlamanın getirdiği yükü azaltmak isterken, sınıfta sahip oldukları değerlendirme çeşitliliğini koruma arzusu içindeler.


Turnitin adına sizi bu zorlukları olumlu fırsatlara dönüştürmeye yardımcı olacak bir web seminerine davet etmek istiyoruz.


Turnitin Müşteri Yöneticisi Serkan Koç'la birlikte öğretmenlerin not verme süresini kısaltmak, bilgi boşluklarını saptamak ve bilinçsiz önyargılardan kaçınmak için geri bildirim ve değerlendirme aracı Gradescope'u, nasıl kullanabileceğinizi deneyimleyin.

Tarih: 26 Ekim 2021

Saat: 15.00 GMT+3
>> Turnitin'e şimdi kaydolun <<

Gradescope

Şimdi ücretsiz Gradescope hesabınıza kaydolarak öğrencilerinizi normalden 50% daha kısa bir sürede değerlendirmeye başlayabilirsiniz.